Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD

 

 

Twój najlepszy partner dla długoterminowego biznesu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Opinie klientów
dobrej jakości maszyna i dobre usługi posprzedażne.

—— adjuv william

C płatwiarka o dobrej jakości i usługach,

—— Manjula ze Sri Lanki

dobra maszyna do formowania płytek glazurowanych nie tylko w jakości współpracuje ponad 3 lata

—— mudżahedy pasza

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Armin Muratovic

Im Online Czat teraz

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
our friends for visit our new work shop

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : JK
Ilość pracowników : 90~200
Coroczne wyprzedaże : 3000-6000
Rok założenia : 2014
pc Export : 80% - 90%

Założona w 1998 roku, z wielką mocą w produkcji i technikach, jesteśmy wiodącym producentem zwijarek z blachy stalowej, maszyn do formowania rolkowego i automatycznych linii produkcyjnych w północnych Chinach.

Nasze produkty wykorzystywane są głównie w przemyśle konstrukcji stalowych do produkcji płatwi o kształtach C i Z, płyt nośnych budynków, konstrukcji ochronnych ścian i dachów kolorowych płyt stalowych, izolacji termicznej; kolorowe dekorowanie i zabezpieczanie stalowych płyt dla rezydencji o stalowej konstrukcji; anodę do przemysłu anodowego, płyty i płyty katodowe do usuwania pyłu; przemysł samochodowy - poręcze do zabezpieczania pojazdów, seriale materiałów do zwijania pojazdów - na przykład półki na towary i blaty szafek. Możemy również dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwijarki, niwelatory, rozcinarki i nożyce do cięcia na ścinki.

Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny, a nasz personel techniczny i technicy mają duże doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wytwarzaniu maszyn. Zwracają szczególną uwagę na rozwój technologii i wykorzystują nowe technologie w maszynach produkcyjnych, aby zachować konkurencyjność. Nasze produkty cechuje wysoka wydajność, wysoka elastyczność i niski koszt.

"Klienci są pierwsi, sukces pochodzi z rozwoju" to nasza zasada. Pamiętamy o tym podczas całego procesu od projektowania i rozwoju produktu po usługi posprzedażne. Zaprojektujemy i wyprodukujemy maszyny ściśle według Twoich wymagań.

Wiemy wiele na temat krajowego przemysłu maszynowego, w szczególności przemysłu obróbki blach w krajach rozwijających się. Nasza firma produkuje maszyny do obróbki blachy stalowej odpowiednie dla krajów rozwijających się pod względem ceny i stopnia automatyzacji.

Dzięki dobrej sieci obsługi posprzedażnej możemy zapewnić wsparcie obejmujące cały proces zakupu, który pomaga uzyskać doskonałe maszyny. Rozwiążemy wszystkie problemy występujące podczas korzystania z maszyn, a my zapewnimy odpowiednie usługi.

Niektóre z naszych maszyn do tłoczenia zostały sprzedane do Kanady, Korei Południowej, Holandii, Surinamu, Sri Lanki, Malezji, Wietnamu, Nigerii, Tanzanii, Indii, Azerbejdżanu, Władywostoku, Mongolii, Armenii, Chity, Kazachstanu, Boliwii, Ukrainy, Nowosybirska i Kongo, pomagając nam wejść na międzynarodowy rynek.

Doskonała obsługa i wysoka technologia pomagają stworzyć świetlaną przyszłość.

Ostatnio istnieją niemoralne przedsięwzięcia, które peculate nasze obrazy picutures, zmieniając kolor maszyny, jak ich własnej próbki reklamowej w Internecie i ulicznej pbulicyzacji. Nasza firma brzmi dla nich poważne ostrzeżenie.Jeśli to się dzieje, nie możemy przesłać zdjęć nasza maszyna do pokazywania klientom. Sugerujemy, aby klienci myśleli o rzeczywistym wyglądzie, jakości, wyposażeniu maszyn i reputacji przedsiębiorstw. Takie przedsiębiorstwa to fabryka maszyn rolkowych Feixiang itp. Aby uchronić się przed stratami ekonomicznymi poprzez sprzedaż tandetnego produktu , sugerujemy, aby poprosić o oryginalny obraz maszyny lub rzeczywiste zdjęcia produktów lub przeprowadzić badanie w terenie.
Powyżej przedstawiono wprowadzenie firmy Liming Stamping Form Machine Manufacture Co., Ltd.

Szczegóły kontaktu
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)