Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co., ltd.

Twój najlepszy partner do długoterminowego biznesu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd

Certyfikaty
dobra jakość Lekka maszyna do formowania stępek na sprzedaż
dobra jakość Lekka maszyna do formowania stępek na sprzedaż
Opinie klientów
dobrej jakości maszyna i dobre usługi posprzedażne.

—— adjuv william

C płatwiarka o dobrej jakości i usługach,

—— Manjula ze Sri Lanki

dobra maszyna do formowania płytek glazurowanych nie tylko w jakości współpracuje ponad 3 lata

—— mudżahedy pasza

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Armin Muratovic

Im Online Czat teraz

Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd

1 2 3 4
Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd
our friends for visit our new work shop our factory our factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki : JK
Ilość pracowników : 90~200
Coroczne wyprzedaże : 3000-6000
Rok założenia : 2014
pc Export : 30% - 40%

Założona w 1998 roku, z wielką mocą w produkcji i technikach, jesteśmy wiodącym producentem zwijarek z blachy stalowej, maszyn do formowania rolkowego i automatycznych linii produkcyjnych w północnych Chinach.

Nasze produkty wykorzystywane są głównie w przemyśle konstrukcji stalowych do produkcji płatwi o kształtach C i Z, płyt nośnych budynków, konstrukcji ochronnych ścian i dachów kolorowych płyt stalowych, izolacji termicznej; kolorowe dekorowanie i zabezpieczanie stalowych płyt dla rezydencji o stalowej konstrukcji; anodę do przemysłu anodowego, płyty i płyty katodowe do usuwania pyłu; przemysł samochodowy - poręcze do zabezpieczania pojazdów, seriale materiałów do zwijania pojazdów - na przykład półki na towary i blaty szafek. Możemy również dostarczyć wszelkiego rodzaju rozwijarki, niwelatory, rozcinarki i nożyce do cięcia na ścinki.

Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny, a nasz personel techniczny i technicy mają duże doświadczenie w projektowaniu, rozwijaniu i wytwarzaniu maszyn. Zwracają szczególną uwagę na rozwój technologii i wykorzystują nowe technologie w maszynach produkcyjnych, aby zachować konkurencyjność. Nasze produkty cechuje wysoka wydajność, wysoka elastyczność i niski koszt.

"Klienci są pierwsi, sukces pochodzi z rozwoju" to nasza zasada. Pamiętamy o tym podczas całego procesu od projektowania i rozwoju produktu po usługi posprzedażne. Zaprojektujemy i wyprodukujemy maszyny ściśle według Twoich wymagań.

Wiemy wiele na temat krajowego przemysłu maszynowego, w szczególności przemysłu obróbki blach w krajach rozwijających się. Nasza firma produkuje maszyny do obróbki blachy stalowej odpowiednie dla krajów rozwijających się pod względem ceny i stopnia automatyzacji.

Dzięki dobrej sieci obsługi posprzedażnej możemy zapewnić wsparcie obejmujące cały proces zakupu, który pomaga uzyskać doskonałe maszyny. Rozwiążemy wszystkie problemy występujące podczas korzystania z maszyn, a my zapewnimy odpowiednie usługi.

Niektóre z naszych maszyn do tłoczenia zostały sprzedane do Kanady, Korei Południowej, Holandii, Surinamu, Sri Lanki, Malezji, Wietnamu, Nigerii, Tanzanii, Indii, Azerbejdżanu, Władywostoku, Mongolii, Armenii, Chity, Kazachstanu, Boliwii, Ukrainy, Nowosybirska i Kongo, pomagając nam wejść na międzynarodowy rynek.

Doskonała obsługa i wysoka technologia pomagają stworzyć świetlaną przyszłość.

Ostatnio istnieją niemoralne przedsięwzięcia, które peculate nasze obrazy picutures, zmieniając kolor maszyny, jak ich własnej próbki reklamowej w Internecie i ulicznej pbulicyzacji. Nasza firma brzmi dla nich poważne ostrzeżenie.Jeśli to się dzieje, nie możemy przesłać zdjęć nasza maszyna do pokazywania klientom. Sugerujemy, aby klienci myśleli o rzeczywistym wyglądzie, jakości, wyposażeniu maszyn i reputacji przedsiębiorstw. Takie przedsiębiorstwa to fabryka maszyn rolkowych Feixiang itp. Aby uchronić się przed stratami ekonomicznymi poprzez sprzedaż tandetnego produktu , sugerujemy, aby poprosić o oryginalny obraz maszyny lub rzeczywiste zdjęcia produktów lub przeprowadzić badanie w terenie.
Powyżej przedstawiono wprowadzenie firmy Liming Stamping Form Machine Manufacture Co., Ltd.

Szczegóły kontaktu
Cangzhou Kingter Roll Forming Machine Co.,ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wang

Tel: 86--18233772419

Faks: 86-317-8313558

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)