Wyślij wiadomość
Dom

RFM Cold Rolling Forming Machinery profil firmy

profil firmy

które możemy wyprodukować zawiera: maszynę do blach dachowych, maszynę do płatwi CZ, maszynę do cięcia stali lekkiej, maszynę do tłoczenia metalu, maszynę do formowania systemów drzwiowych, maszynę do systemów sufitowych, zgrzewarkę do rur, maszyny do cięcia wzdłużnego i na wymiar, maszyny do systemów regałowych, maszyny do układania podłóg, blacha stalowa pokryta kamieniem, tak dalej. Firma przeszła certyfikację systemu kontroli jakości ISO9001, europejską certyfikację bezpieczeństwa CE, certyfikację elektryczną CAS w Ameryce Północnej i zaszczepiła w umyśle każdego pracownika koncepcję „czas to pieniądz, jakość to życie, klient jest królem”. Ściśle kontrolujemy jakość, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji i skracając czas dostawy. Wszystkie produkowane przez nas maszyny wymagają pełnego przetestowania linii przed opuszczeniem fabryki, nigdy nie wysyłamy do klientów problematycznego sprzętu. Mamy pełne doświadczenie w eksporcie i dobrze znamy różne potrzeby klientów zarówno z krajów rozwijających się, jak i krajów rozwiniętych, w ciągu ostatnich lat dostarczyliśmy klientom wiele satysfakcjonujących propozycji maszyn. Dziś nasze maszyny zostały już wyeksportowane do ponad 150 krajów i nawiązaliśmy z naszymi klientami długofalową i stabilną współpracę.

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma


Założona w 1996 roku, Fabryka Maszyn ZTRFM jest doświadczonym producentem maszyn do obróbki metali z systemem jakości ISO. Nasz dział badawczo-rozwojowy zatrudnia starszych inżynierów, którzy mają ponad 20-letnie doświadczenie w branży obrabiarek do metalu, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc klientom w profesjonalnym projektowaniu i rozwiązaniach.

Jesteśmy „wewnętrznym źródłem” – od surowca po ostateczną, wysoce precyzyjną maszynę do formowania.Własne centrum narzędziowe wyposażone jest w tokarki CNC, szlifierkę do wałków, ciężką strugarkę itp., które pozwalają nam wykonać większość naszych procesów obróbczych na miejscu.Dzięki temu możemy lepiej kontrolować jakość maszyny i czas dostawy maszyn.

Nasza gama produktów: linia do produkcji płyt warstwowych, maszyna do formowania dachówek, maszyna do formowania okładzin, maszyny do formowania desek metalowych itp.Możemy również dostarczyć cewki stalowe, płyty warstwowe EPS, płyty warstwowe PU, aby spełnić różnorodne wymagania naszych globalnych klientów.

Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery profil firmy 0

RFM Cold Rolling Forming Machinery RFM Cold Rolling Forming Machinery RFM Cold Rolling Forming Machinery
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : ZTRFM

Ilość pracowników : 20~50

Coroczne wyprzedaże : 50000000-6000.0000

Rok założenia : 2014

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty