Wyślij wiadomość
Dom

RFM Cold Rolling Forming Machinery Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty
Chiny RFM Cold Rolling Forming Machinery Certyfikaty
Opinie klientów
Maszyna dobrej jakości i dobre usługi posprzedażowe. W przypadku maszyny CZ purline jest ona w pełni automatyczna, a maszyna pracuje od ponad 1 roku, nie ma problemu.

—— Zaber

Maszyna do wytłaczania metalu

—— Manjula z Indii

dobra maszyna do formowania płytek glazurowanych nie tylko w jakości współpracuje ponad 3 lata

—— mudżahedy pasza

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Armin Muratovic

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Jesteśmy profesjonalną produkcją maszyny do formowania rolek, maszyny do formowania płytek glazurowanych, maszyny do formowania płytek falistych, maszyny do płatwi C / Z / U, maszyny do kalenic, linii do produkcji płyt warstwowych i innych urządzeń pomocniczych, takich jak maszyna do cięcia, giętarka, rozwijarka i układarka.Wiele maszyn do formowania rolek zostało sprzedanych do Rosji, Australii, Surinamu, Wietnamu, Malezji, Korei Północnej, Kazachstanu itp. W tych latach.Mamy iść na rynek międzynarodowy.
  Nasza fabryka przyjmuje zasadę zarządzania „najwyższa jakość, oparta na kredytach”.Dokładamy wszelkich starań, aby udoskonalić technologię produktów, przyspieszyć tempo odnawiania się, jakość, innowacyjność, rozwój ducha przedsiębiorczości, aby klienci mogli dostarczać zadowalające produkty i usługi.
  Jesteśmy dobrą profesjonalną produkcją w Cangzhou.Dostarczamy wysokiej jakości projekt techniczny i najlepszą obsługę hurtownika, firmy handlowej i użytkownika końcowego.Mamy przewagę w badaniu nowych produktów, po sprzedaży inżyniera dostępnego za granicą,
  Nasza cena nie jest najniższa, ale cenna dla klienta, naszym celem jest pomoc klientowi przy użyciu najmniejszych kosztów, aby uzyskać najwyższy zysk.

  Oto fabryka pokazująca następujący film:

   

 • OEM / ODM

  Specjalizujemy się w produkcji maszyny do formowania rolek, maszyny do formowania płytek glazurowanych, maszyny do formowania płytek falistych, maszyny do płatwi C / Z / U, maszyny do produkcji grzbietów, linii do produkcji płyt warstwowych i innych urządzeń pomocniczych, takich jak maszyna do cięcia, giętarka, rozwijarka i układarka . Wiele maszyn do formowania rolkowego wysypało się do Rosji, Australii, Surinamu, Wietnamu, Malezji, Korei Północnej, Kazachstanu itd. W tych latach. Musimy wejść na międzynarodowy rynek.


  Nasza fabryka przyjmuje zasadę zarządzania "najwyższej jakości, opartej na kredytach". Dokładamy wszelkich starań, aby ulepszyć technologię produktów, przyspieszyć tempo odnowienia, obniżenie jakości, innowacyjność, rozwój ducha przedsiębiorczości dla klientów w celu zapewnienia satysfakcjonujących produktów i usług.

 • R & D

  a.ZTRFM ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy i posiada profesjonalny zespół inżynierów, możemy zaprojektować maszynę w pełni zgodnie z wymaganiami klienta.

  B. Podczas produkcji w pełni rozważymy wymagania klienta i trwałość maszyny.

  C. Od czasu do czasu opracujemy nowy projekt zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

  D. I zaktualizujemy nową technologię, aby poprawić szybkość produkcji i łatwość obsługi.

   

  Za rozwój usługowych:

  C. Jeśli kupujący odwiedzą naszą fabrykę i sprawdzą maszynę, nauczymy Cię, jak zainstalować i korzystać z maszyny, a także przeszkolimy Twoich pracowników / techników twarzą w twarz.

  b.Bez wizyty wyślemy Ci instrukcję obsługi i wideo, aby nauczyć Cię instalacji i obsługi.
  C.Jeśli kupujący potrzebuje naszego technika, aby udał się do lokalnej fabryki, prosimy o zorganizowanie wyżywienia i zakwaterowania oraz innych niezbędnych rzeczy.

  RFM Cold Rolling Forming Machinery linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
RFM Cold Rolling Forming Machinery

Osoba kontaktowa: Mrs. Amerilia cui

Tel: 008615127755788

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)