Dom

RFM Cold Rolling Forming Machinery Wycieczka po fabryce

Opinie klientów
dobrej jakości maszyna i dobre usługi posprzedażne.

—— adjuv william

C płatwiarka o dobrej jakości i usługach,

—— Manjula ze Sri Lanki

dobra maszyna do formowania płytek glazurowanych nie tylko w jakości współpracuje ponad 3 lata

—— mudżahedy pasza

Podoba mi się serwis, bardzo szybka reakcja, profesjonalna praca. Aret Turcja

—— Armin Muratovic

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna

  Jesteśmy profesjonalną firmą produkującą maszyny do formowania rolek, maszynę do formowania płytek szklanych, maszynę do formowania płytek falistych, maszynę do płatwi C / Z / U, maszynę do produkcji grzbietów, linię do produkcji płyt warstwowych i inne urządzenia pomocnicze, takie jak maszyna do cięcia, giętarka, rozkłaczarka i układacz. Wiele maszyn do formowania rolkowego wysypało się do Rosji, Australii, Surinamu, Wietnamu, Malezji, Korei Północnej, Kazachstanu itd. W tych latach. Musimy wejść na międzynarodowy rynek.

  Nasza fabryka przyjmuje zasadę zarządzania "najwyższej jakości, opartej na kredytach". Dokładamy wszelkich starań, aby ulepszyć technologię produktów, przyspieszyć tempo odnawiania, poprawić jakość, innowacyjność, rozwinąć ducha przedsiębiorczości, aby zapewnić klientom satysfakcjonujące produkty i usługi.

  Jesteśmy dobrą profesjonalną produkcją w cangzhou. Dostarczamy wysokiej jakości desgin i najlepszą obsługę dla hurtownika, firmy handlowej i użytkownika końcowego. Mamy przewagę badania nowych produktów, inżynier posprzedażny dostępny za granicą,

  Nasza cena nie jest najniższa, ale cenna dla klienta, naszym celem jest pomóc klientowi przy użyciu najniższych kosztów, aby uzyskać najwyższy zysk.

 • OEM / ODM

  Specjalizujemy się w produkcji maszyny do formowania rolek, maszyny do formowania płytek glazurowanych, maszyny do formowania płytek falistych, maszyny do płatwi C / Z / U, maszyny do produkcji grzbietów, linii do produkcji płyt warstwowych i innych urządzeń pomocniczych, takich jak maszyna do cięcia, giętarka, rozwijarka i układarka . Wiele maszyn do formowania rolkowego wysypało się do Rosji, Australii, Surinamu, Wietnamu, Malezji, Korei Północnej, Kazachstanu itd. W tych latach. Musimy wejść na międzynarodowy rynek.


  Nasza fabryka przyjmuje zasadę zarządzania "najwyższej jakości, opartej na kredytach". Dokładamy wszelkich starań, aby ulepszyć technologię produktów, przyspieszyć tempo odnowienia, obniżenie jakości, innowacyjność, rozwój ducha przedsiębiorczości dla klientów w celu zapewnienia satysfakcjonujących produktów i usług.

 • R & D

  a.ZTRFM ma ponad 20-letnie doświadczenie w pracy i posiada profesjonalny zespół inżynierów, możemy zaprojektować maszynę w pełni zgodnie z wymaganiami klienta.

  B. Podczas produkcji w pełni rozważymy wymagania klienta i trwałość maszyny.

  C. Od czasu do czasu opracujemy nowy projekt zgodnie z zapotrzebowaniem rynku.

  D. I zaktualizujemy nową technologię, aby poprawić szybkość produkcji i łatwość obsługi.

   

  Za rozwój usługowych:

  C. Jeśli kupujący odwiedzą naszą fabrykę i sprawdzą maszynę, nauczymy Cię, jak zainstalować i korzystać z maszyny, a także przeszkolimy Twoich pracowników / techników twarzą w twarz.

  b.Bez wizyty wyślemy Ci instrukcję obsługi i wideo, aby nauczyć Cię instalacji i obsługi.
  C.Jeśli kupujący potrzebuje naszego technika, aby udał się do lokalnej fabryki, prosimy o zorganizowanie wyżywienia i zakwaterowania oraz innych niezbędnych rzeczy.

  RFM Cold Rolling Forming Machinery linia produkcyjna fabryki 0

Szczegóły kontaktu
RFM Cold Rolling Forming Machinery

Osoba kontaktowa: Mrs. Amerilia cui

Tel: 008615127755788

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)